آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان |modisbeauty

آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان | آموزش رنگ و لایت مو اصفهان | ژیلا صالحی | modisbeauty


آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان | آموزش رنگ و لایت مو اصفهان  | ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان آموزش رنگ و لایت مو
دپارتمان اوج شید
نویسنده امیر ضیایی
تعداد کلمات 913
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب:

رنگ مو در زیبایی چهره ما تاثیر بسزایی را دارد.

تفاوت مش با هایلایت رنگ مو چیست و انواع لایت مو

دی لایت: day_light چیست؟ و چه خصوصیاتی را دارا می باشد

سان لایت: sun_light و ویو لایت چه تفاوتی دارند؟

ویولایت VIEW LIGHT:

لایت پلنگی با لایت گربه ای چه تفاوتی دارد؟

آموزش رنگ و لایت مو را با ما تجربه کنید.

فهرست تصاویر:

شکل 1: آموزش رنگ و لایت مو

شکل 2: آموزش رنگ و لایت مو اصفهان

رنگ مو در زیبایی چهره ما تاثیر بسزایی را دارد.

یکی از مهم ترین بخش های زیبایی ظاهری زنانه مو است. مو تاثیر بسزایی در چهره ایجاد می کند. بناراین در این مقاله میخواهیم درباره رنگ و لایت مو و آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان با شما سخن بگوییم. از ترکیب کردن رنگ ها با هم و انجام دادن انواع روش ها مدل های متفاوتی از لایت مو شکل می گیرد. شما با هر دفعه استفاده از انها میتوانید زیبایی چهره خود را دو برابر کنید.  آموزش رنگ و لایت مو اصفهان را میتاونید با ژیلا صالحی تجربه کنید. آنها آماده اند که بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

تفاوت مش با هایلایت رنگ مو چیست و انواع لایت مو

رنگ مو در مش معلوم است. یا درشت است یا ریز. اما در هایلایت رنگ مو به بخش های نازک و باریکی تقسیم می شود تا خط دکلره معلوم نباشد. برای این کار از کلاهی استفاده می کنند گه دارای سوراخ های به هم نزدیک باشد. در این روش تارهای مو را چسبیده به هم بیرون میکشیم. بعد از انجام این کار موهای خود را دکلره می کنیم. میتوانید در آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان شرکت نمایید و این مهارت ها را آموزش ببینید.

موو لایت (move_ light)

یکی دیگر از انواع لیت رنگ مو که اسمش را خیلی کم شنیده اید موولایت است.  شما میتوانید با شرکت در آموزش رنگ و لایت مو اصفهان ژیلا صالحی این آموزش ها را فرا بگیرید.

آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان | ژیلا صالحی

شکل 1: آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان

دی لایت: day_light چیست؟ و چه خصوصیاتی را دارا می باشد

در این شیوه ریشه مو را تیره و ساقه آن را روشن تر می کنیم. در این روش خانم هایی که موهای تیره دارند و مو ها را با دکلره روشن می کنند بعد از دوماه که ریشه مو ها در آمد دی لایت نامیده می شود. اختلاف بین رنگ روشن و تیره زیبایی زیادی را به چهره ما می دهد. اموزش رنگ و لایت مو در اصفهان میتواند به شما در این زمینه کمک کند. هم با اصطلاحات آشنا می شوید و هم مطالب زیادی را فرا می گیرید. براید ربافت اطلاعات بیشتر و نحوه برگزای کلاس های آموزش رنگ و لایت مو اصفهان به وبسایت ژیلا صالحی مراجعه نمایید.

سان لایت: sun_light و ویو لایت چه تفاوتی دارند؟

زمینه مو را تا پایه شش یا هفت روشن می کند.بعد روی آن رنگ مش استخوانی استفاده می کنیم. در این مدل نگ مو رنگ شش یا هفت روشن کرده و بعد از ان مو ها را مش می کنیم. میتوانیم آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان را تجربه کنیم. جهت رنگساژ روی مش چه خوب است که از رنگ هاب خیلی روشن استفاده نماییم.

ویولایت VIEW LIGHT:

در این کار قسمتی از مو مانند هایلایت اما با رنگ هایی مثل شرابی تیره، مسی، آلبالویی و مسی رنگ می شود. اگر در آموزش رنگ و لایت مو اصفهان که توسط  modisbeauty آموزش داده می شود شرکت کنید. این مشکل شما حل خواهد شد.

در این روش موها بافته می شود بعد قسمت رویی بافت مو با دکلره به قسمت پایه می رسند. بعد از آن میتوانیم با رنگ دلخواه آن ها را رنگساژ کنیم. بعد از اینکه بافت رو باز کنید و موها را شست و شو دهید. متوجه خواهید شد مو ها به شکل پنجه گربه رنگ شده اند.

لایت پلنگی با لایت گربه ای چه تفاوتی دارد؟

  • لایت پلنگی(tiger_ light):

اگر میخواهید لایت موهایتان را به شکل پلنگی انجام دهید حتما باید که از کلاه مش استفاده کنید. در دوره آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان تمامی این نکات ذکر شده است. شما میتوانید به وبسایت ما بروید و جهت ثبت نام در کلاس های انلاین ثبت نام نمایید.

  • لایت پوش یا ویو لایت( wave _ light):

در تکنیک لایت پوش همه موها باید رنگ داده شود. سپس از ان نوک مو ها با موارد دکلره می شود. پس از آن مو ها را به طور یک دست رنگساژ می شود. همین سبب شکل گیری رنگ تیره می شود، و همین حالت زیبایی به رنگ مو ها می دهد. آموزش رنگ و لایت مو اصفهان را میتوانید با modisbeauty تجربه کنید.

آموزش رنگ و لایت مو اصفهان | ژیلا صالحی

شکل 2: آموزش رنگ و لایت مو اصفهان

آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان را با ما تجربه کنید.

اگر شغل آرایشگری را دوست دارید و فکر می کنید که در این زمینه مهارت دارید میتوانید در آموزش رنگ و لایت مو در اصفهان شرکت نمایید. با دیدن این آموزش ها شما میتوانید در زمینه ارایشگری مهارت های لازم را به دست آورید. با ثبت نام در کلاس های modisbeauty میتوانید از فت  و فون آرایشگری اطلاعات مفیدی را پیدا کنید. آموزش رنگ و لایت مو اصفهان را با ما داشته باشید. با مراجع به وبسایت میتوانید در کلاس های ما ثبت نام نمایید.

 

آموزش رنگ و لایت مو اصفهانآموزش رنگ و لایت مو در اصفهان

آموزش رنگ و لایت موربهترین رنگ و لایت مورنگ مورنگ و لایت مورنگساژ مولایت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *