آرایش نامزدی در اصفهان مدیس

آرایش نامزدی در اصفهان


آرایش نامزدی در اصفهان | آرایش نامزدی

آرایش نامزدی

7 نکته مهم که در آرایش عروس باید دقت شود

تزئین روی مو :

اضافه کردن مو :

آرایش با رنگ پاش :

ایجاد طرح روی بدن :

آرایش دائمی :

اصلاح عیوب :

طراحی ناخن :

شکل 1: آرایش نامزدی در اصفهان

شکل 2: آرایش صورت

 

آرایش نامزدی در اصفهان | آرایش نامزدی

آرایش نامزدی

جشن نامزدی با تمام شیرینی هایش جزییاتی دارد که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. عروس خانم ها همیشه موارد بیشتری دارند که حتی برای مهمان ها نیز مهم تر است. معمولا خانم ها برای مراسم خود دل نگرانی های زیادی دارند.مهمترین آنها انتخاب لباس نامزدی،مدل مو، آرایش نامزدی و … هستند.

برای حل اینگونه نگرانی ها بهتر است از قبل این موارد رو بررسی کنند. رنگ آرایش مورد نظرو لباس خود را ازقبل برای آرایش نامزدی در اصفهان انتخاب کنند. توجه کنند که تناسبی بین این موارد داشته باشد. در شکل 1 زیر نمونه ای از آرایش رو مشاهده میکنید.

یادتان باشد هماههنگی بین لباس و آرایش نامزدی فوق العاده حائز اهمیت است. آرایشگاه مدیس (modisbeauty) از جمله آرایشگاه هایی هستند که در زمینه آرایش نامزدی در اصفهان به مردم خدمات فوق العاده ای ارائه می دهد.

آرایش نامزدی در اصفهان مدیس

شکل 1: آرایش نامزدی در اصفهان

7 نکته مهم که در آرایش عروس باید دقت شود

تزئین روی مو :

بهتر است بعد از اتمام مدل مو برای تزیین از گل های تازه مانند یاس استفاده گردد. همچنین میتوانید از وسایل تزیینی نیز بر روی کار استفاده کنید ک میتواند بسیار جالبی باشد. این مدل ها باعث جذابیت بیشتر و زیبایی چهره نیز میگردد.

اضافه کردن مو :

در این مرحله میتوان به قسمت هایی که موی کمتری دارند مو اضافه کرد. با این روش باعث افزایش حجم مو میشویم. در نهایت هرطور ک دوست داشته باشید میتوانید مدل مو را درست نمایید. برای موهای اضافه میتوان از رنگ ها و مدل های متفاوتی استفاده کرد.حتی میتوانید از مدل های بافت های ریز برای آرایش نامزدی استفاده کنید. در شکل 2 نمونه ای خاص از آرایش نامزدی در اصفهان را مشاهده میکنید. استفاده ازاین مدل ها باعث میشود تا باچهره متفاوت ومنحصر به فرد درمراسم خود حضور داشته باشید.

آرایش با رنگ پاش :

این مدل در آرایش خیلی مورد استفاده قرار نمیگیرد. بیشتر ازاین مدل برای آرایش مدل های معروف مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع در این روش از دستگاه تفنگ بادی برای آرایش استفاده میگردد. به جای استفاده از اسفنج و برس های اسپریی می باشد. با استفاده از این دستگاه لایه نازک از آرایش  به صورت مات روی پوست صورت میگیرد.بعد از آن  ادامه آرایش کردن بسیار آسان می شود. این روش به دلیل تماس نداشتن با پوست روش کاملا بهداشتی به حساب می آید. که خود باعث ایجاد تنوع بیشتر در کارها و تاکنون باعث رضایتمندی بیشتر مراجعین آرایشگاه مدیس (modisbeauty) بوده است.

ایجاد طرح روی بدن :

این مرحله طراحی نقش و نگار و خالکوبی روی پوست می باشد. حتی میتوان از روش به جای استفاده از جواهرات استفاده کرد. همچنین میتوان این کار را روی پیشانیو یا پشت دست نیز انجام داد. برای استفاده از این طرح های زیبا باید دقت کنید که با آرایش و لباس متناسب باشد. در نهایت باید دانست ک این مدل آرایش بسیار خاص و متفاوت می باشد.

آرایش دائمی :

این روزها خانم ها دوست دارند آرایش نامزدی  خود برای یک مدت طولانی ثابت بماند. در اینجا با تکنیک آرایش جدید تاتو دائمی آشنا میشویم. این یک روش کاملا تخصصی می باشد. این روش در آرایش نامزدی در اصفهان کمک میکند تا برای طراحی ابرو و چشم و لب از یک سوزن استریل استفاده کنید. سپس آرایش را مانند خالکوبی میتوان ادامه داد. آرایشگران از یک سوزن برای پر کردن رنگ یا افزایش حجم استفاده میکنند. رژ لب به صورت دائم روی لب باقی می ماند. لازم به ذکر است ک همچی حتی رنگ ابرو و خط چشم هم تا مدت طولانی ماندگاری خواهند داشت.

اصلاح عیوب :

همانگونه ک نام آن مشخص می باشد. در این مرحله باید تمامی عیوب صورت عروس را با استفاده از سایه ها از بین برد. مثلا میخواهید گونه های توپر خود را به استخوانی تبدیل کنید. یا صورت گرد خود را به شکل کشیده در بیاورید. یا بینی خود را کوچک و بزرگ نمایید. در کل اصلاح کردن عیب ها کار بسیار آسانی می باشد.مهمترین نکته در آرایش نامزدی در اصفهان کسب موفیقت این است ک عروس احساس اعتماد به نفس بالایی برخوردار میشود.

طراحی ناخن :

طراحی ناخن یکی از مهمترین قسمت های آرایش نامزدی می باشد. بعضی از افراد آنچنان ناخن بلند ندارند. که بتوان روی ان ها طراحی انجام داد پس باید از ناخن مصنوعی استفاده کنند. در این قسمت باید در اندازه آن دقت کنیم که کاملا طبیعی به نظر بیاید. طرح و رنگ ناخن ها بسیار قابل توجه مباشد پس باید در طرح آن و اندازه بسیارتوجه شود.چگونگی طرح و رنگ  در آرایش نامزدی در اصفهان  یکی از بزرگترین هنرها می باشد . . یکی از حرفه ای ترین ها در زمینه گریم آرایشگاه مدیس (modisbeauty) می باشد.

آرایش نامزدی در اصفهان مدیس

شکل 2: آرایش صورت

آرایش نامزدیآرایش نامزدی در اصفهاندسته‌بندی نشدهمیکاپمیکاپ نامزدی

modisbeautyآرایشآرایش نامزدیآرایش نامزدی در اصفهانمدیسمیکاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *